Almanca Eğitiminde Bir Dev: DAS AKADEMIE

Sevgili Okuyucularımız; bu yazımızda DAS ZEITUNG Haber Portalının da tüm haklarının sahibi olan DAS AKADEMIE ‘yi sizlere tanıtmak istiyoruz.

DAS AKADEMIE, merkezinde Yabancı Dil Olarak Almanca Eğitim Programları olan, yabancı dil eğitimi, tercüme, yayıncılık ve danışmanlık hizmetleri sunan bir eğitim ve hizmet kurumudur.

1998 yılında Berlin / Almanya ve İzmir / Türkiye’ de eşzamanlı olarak faaliyete geçmiş ve o günden bu yana  geçen süre içerisinde alanında bir dünya devi olmayı başarmış bulunmaktadır. Türkiye merkezinde sadece Yabancı Dil Olarak Almanca eğitimine odaklanırken, Berlin merkezinde ise, Yabancı Dil Olarak Almanca, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca eğitimlerini Avrupa Birliği Dil Standartları doğrultusunda ve en yüksek kalitede düzenlemektedir. Kurum, telc Türkiye sınav merkezi ve aynı zamanda fadaf üyesidir.

DAS AKADEMIE’ nin çokuluslu kadrosu, Almanya’ da ve Türkiye’ de dil eğitim kampları düzenlemekte ve her yıl yüzlerce gence hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim ve kültür deneyimi yaşatmaktadır.

Masaüstü ve dijital yayıncılık konularında eşsiz çözümler üreten kurum, bu bağlamda minticity.com ve galaxyenglish.com adresli internet portallarında online dil eğitim programları sunmaktadır.

DAS AKADEMIE yurt dışı eğitim danışmanlığı departmanı, Almanya’ da üniversite okumak isteyen gençlere yol gösteriyor, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bireysel danışmanlık hizmeti veriyor.

Tüm bu eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, sunduğu profesyonel ve kurumsal tercüme hizmetleri sayesinde diller ve kültürler arasında bir köprü görevi görmekte. DAS AKADEMIE tercüme hizmetleri  hakkında detaylı bilgi www.das-tercume.de adresinden edinilebilir.

40’ ın üzerinde çalışanı, sınıf eğitimi verdiği 10.000’ in üzerinde kursiyeri, internet üzerinden eğitim alan 25.000’ in üzerinde katılımcısı, 1000 m2’ nin üzerinde eğitim alanı, İzmir merkezinde yer alan kütüphanesi, düzenlediği dil kamplarına iştirak eden  500’ ün üzerinde katılımcısı, Almanya’ da üniversite eğitimi konusunda destek verdiği yüzlerce öğrenci ile  yeniliklerin kurumu olmanın haklı gururunu yaşamakta olan kurum herkesi tanışmaya çağırıyor ve ekliyor:

“Herşey tanışmakla başlar…”

Kurumun internet sitesini incelemek ve Almanca dünyasına açılan kapıdan giriş yapmak için www.das-akademie.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: