Almanca Kursu Fiyatları %5 İndirimli!

DAS Akademie’de, DAS Zeitung okuyucularına özel yeni bir kampanya başladı! Şimdi DAS Zeitung Haber Bülteni’ne üye olan herkese Almanca kursu fiyatları %5 indirimli!

DAS Zeitung Haber Bülteni’ne üye olan herkes, DAS Akademie’de Almanca kursu kaydı yaptıracağı ilk kur için %5 indirim hakkı kazanıyor. Tek yapmanız gereken haber bültenine üye olmak.

Haber bültenine üye olmak için burayı tıklayabilirsiniz!

İndirim DAS Akademie’ye ilk defa kayıt olacak kursiyerler için geçerli olup, yalnızca ilk kur kayıtlarında indirime hak kazanmaktadırlar. Almanca kursu fiyatları üzerinden %5 indirim kazanabilmek için son katılım (haber bülteni üyeliği) tarihi 31.12.2020! Fırsatı kaçırmadan kayıt olun!

DAS Zeitung olarak “Almanya ve Almanca Hakkında Her Şey” diyerek okuyucularımızın Almanca eğitimlerine katkı sağlamaya; Almanya’da üniversite eğitimi, yaşam ve Alman kültürü hakkında kapsamlı içerikleri sizlerle buluşturmaya büyük önem veriyoruz. Haber bültenimize üye olarak kampanyalardan herkesten önce haberdar olabilir; seminerlerimizi, eğitimlerimizi ve tüm diğer güncel içeriklerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda DAS Zeitung’u sizlere sunan uzman Almanca kursu DAS Akademie ile birlikte okuyucularımızın Almanca öğrenimlerini desteklemeye devam ediyoruz.

Neden Almanca?

Bu soruya dair bir çok sebep sayılabilir ama bu sebeplerin başında 100 milyonun üzerinde kişinin anadilinin Almanca olmasını gösterebiliriz. Almanca, Avusturya, Almanya, Lüksemburg, Liechtenstein ve Belçika’nın bazı yerleri, Kuzey İtalya ve Doğu Fransa’da 100 milyondan fazla insan tarafından konuşuluyor. Avrupa Birliği’nde en çok konuşulan dil Almanca olarak bilinir.

Bilimsel çalışmalarda Alman bilim insanlarının bilim dünyasına kattıkları birçok çalışma vardır. Sayısal olarak incelendiğinde Almanca, bilimsel makale sayısı konusunda dünyada İngilizce’den sonra ikinci sırada yer almaktadır. Aynı zamanda, Almanca olarak hazırlanan yayınlar sayıları bakımından dünyada üçüncü sırada yer almaktadır. Durum böyle olunca, okuyucularımızın Almanca öğrenerek yeni bilgilere ulaşmalarını ve Alman kültürünü daha yakından tanımalarını sağlamak bizler için de en büyük motivasyon kaynağı!

DAS Akademie ve sunduğu Almanca kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve DAS Zeitun haber bülteni üyeliği ile sahip olabileceğiniz özel indirimden yararlanmak için DAS Akademie kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve DAS Akademie öğrenci işleri ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu yazıyı beğendiyseniz, şuna da göz atmanızı öneririz: Online Eğitimin Avantajları Nelerdir?
%d blogcu bunu beğendi: