Ayşe Şule Bilgiç İle Düşyeri Okul Üzerine Webinar

DAS Zeitung okuyucuları için faydalı olacağına inandığımız bir etkinliği duyurmak istiyoruz! DAS Akademie ve Düşyeri çocukların güvenli internet ve seçkin eğitim yayınları ile buluşması için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Düşyeri Okul Platformu hakkında gerçekleştirelecek Webinar’da DAS Akademie Kurucusu Nilgün Akdoğan’ın konuğu Düşyeri Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç oluyor!

Düşyeri, Ayşe Şule Bilgiç tarafından kurulan, 2008 yılında okula gidemeyen çocukların bilişsel ve ruhsal gelişimine destek olup eğitimde adaleti sağlamak için kurulan, bu amaçla Türkiye’nin ilk milli çizgi film karakteri Pepee’yi yaratan sosyal bir girişimdir.

Ayrıca çocuklar için %100 güvenli internet hizmeti sunan ve Aralık 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayan mobil uygulamasıyla da, özellikle küçük yaş grubundaki çocukların dijitalde geçirdiği süreyi güvenli hale getirmek için hayata geçirilmiş bir uygulamadır.

Düşyeri Okul, Nasıl Bir Okul? isimli Webinar 12 Mayıs 2022 tarihinde saat 20.00’da gerçekleşecek. Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleşecek Webinar’a ücretsiz kayıt olmak için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan linki tıklayarak formu doldurmak! Webinar katılım linki toplantı öncesi e-posta adreslerinize gönderilecektir.

Webinar’a kayıt olmak için burayı tıklayınız.

das-akademie-düşyeri-webinar

Düşyeri Okul

Düşyeri Okul platformu, Okul öncesi müfredatı ve ilkokul seviyesinde destek içerikleri ile öğrenciler ve öğretmenler için hazırlanmıştır. Platform içerisinde bulunan Görsel Anlatımlar, Etkinlikler, Çizgi Filmler, Videolar ve Şarkılar ile öğrencilerin bilişsel gelişimlerine katkıda bulunarak yürütücü işlev becerisine sahip olan çocuklar yetişmesini sağlar. Bu çocuklar gelecekte MutluBaşarılı ve Tatminkar bir hayata sahip olabilir.

Okul yönetimleri ve öğretmenler için de öğrencilerin performanslarını ölçümleyebildikleri, raporlamalar yapabildikleri bir platform sunmaktadır. Öğretmenler sınıflarında yer alan her öğrenci için bireysel gelişim analizlerini, ödev detaylarını, süre raporlamalarını görüntüleyebilmektedir.

DAS Akademie ve Düşyeri tüm dünyadaki çocuklar için %100 güvenli internet hizmeti sağlamak ve çocukların bilişsel gelişimlerine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı sürdürüyor!

Siz de Düşyeri Okul versiyonu hakkında daha fazla bilgi almak için DAS Akademie ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek için burayı tıklayınız.

Uygulamayı App Store’dan indirmek için burayı tıklayınız.

 

Bu yazıyı sevdiyseniz bunları da sevebilirsiniz: Düşyeri Okul Temsilcisi DAS Akademie!

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: