HAKKIMIZDA

DAS ZEITUNG Haber Portalının tüm haklarının sahibi olan DAS AKADEMIE, merkezinde Yabancı Dil Olarak Almanca Eğitim Programları olan, yabancı dil eğitimi, tercüme, yayıncılık ve danışmanlık hizmetleri sunan bir eğitim ve hizmet kurumudur.

1998 yılında Berlin / Almanya ve İzmir / Türkiye’ de eşzamanlı olarak faaliyete geçmiş ve o günden bu yana  geçen süre içerisinde alanında bir dünya devi olmayı başarmış bulunmaktayız.

Yabancı Dil Olarak Almanca, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca eğitimlerini Avrupa Birliği Dil Standartları doğrultusunda ve en yüksek kalitede düzenlemekteyiz. TELC Türkiye sınav merkezi ve fadaf üyesiyiz.

Almanya’ da dil eğitim kampları düzenliyor ve her yıl yüzlerce gence hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim ve kültür deneyimi yaşatıyoruz.

Masaüstü ve dijital yayıncılık konularında eşsiz çözümler üretiyoruz. Bu bağlamda; minticity.com adresli internet portalımızda online dil eğitim programları sunmaktayız.

Almanya’ da üniversite okumak isteyen gençlere yol gösteriyor, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bireysel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Profesyonel ve kurumsal tercüme hizmetlerimiz sayesinde diller ve kültürler arasında bir köprü görevi görüyoruz. Tercüme hizmetlerimiz şu an için Almanca – Türkçe dilleri arasında verilmekte olup, detaylı bilgi www.das-tercume.de adresindeki Tercüme Hizmetlerimiz ile ilgili internet sayfalarımızdan edinilebilir.

40’ ın üzerinde çalışanı, sınıf eğitimi verdiği 10.000’ in üzerinde kursiyeri, internet üzerinden eğitim alan 25.000’ in üzerinde katılımcısı, 1000 m2’ nin üzerinde eğitim alanı, DAS Akademie İzmir merkezinde yer alan kütüphanesi, düzenlediği dil kamplarına iştirak eden  500’ ün üzerinde katılımcısı, Almanya’ da üniversite eğitimi konusunda destek verdiği yüzlerce öğrenci ile  yeniliklerin kurumu olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

“Her şey tanışmakla başlar…”

İnternet sitemizi gezebilir, sunduğumuz hizmetler ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyduğunuz takdirde bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kurumsal internet sitemiz için tıklayınız.

Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: