DAS Akademie telc Sınavı Bilgi Deposu Yayında!

DAS Akademie tarafından hazırlanan, telc sınavına girecek öğrenciler için çok faydalı olacağına inandığımız, sınavın tüm aşamalarına dair içerikleri ile DAS Akademie telc Sınavı Bilgi Deposu şimdi yayında!  telc Bilgi Deposu’na ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Uzun süredir, çevre ülkelerden de büyük ilgi gören telc sınavları ile her yıl yüzlerce öğrenci, tıp doktoru ve diğer sektör çalışanları dil yetkinliklerini sergileyerek sertifikalarını alabilmenin haklı gururunu yaşıyor. telc Sınavı Bilgi Deposu sayesinde, hem Türkiye’den hem de çevre ülkelerden sınava girecek adaylar sınav öncesi, kayıt aşaması, sınav sonrası gibi tüm süreçlere dair ayrıntılı bilgi sahibi olabilir.

DAS Akademie telc Sınavı için neden tercih ediliyor?

Almanca dil eğitiminde 20 yıldan fazla bir süredir uzman kadrosuyla hizmet veren DAS Akademie, telc sınavları için de ayrı program ve metotlara sahip. Hem öğrencilerini sınava yönelik çalışmalar ile başarıya ulaştırıyor, hem de öğrencilere telc sınavları için rehberlik ediyor. DAS Akademie, alanında uzman ve deneyimli sınav sorumluları ile, telc sertifikası almak isteyenler için güvenle tercih edebilecekleri bir sınav merkezi konumunda.

telc sınavı Avrupa Ortak Dil Kriterleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Hem Avrupa’da hem de Almanya’daki tanınmış üniversiteler tarafından resmen kabul ediliyor. Avrupa’da, özellikle Almanya’da üniversite okumak isteyenler için bu anlamda telc sınavları büyük kolaylık sağlıyor. İş başvurularında telc sertifikasına sahip olmak da, dil bilginizi kanıtlayarak başvuru sürecini kolaylaştırıyor ve size değer katıyor.

Çevre ülkelerden gelen öğrencilerin DAS Akademie’yi tercih etmelerinin bir diğer sebebi de, telc sınavlarının tüm yıl boyunca düzenli olarak ve kesintisiz bir şekilde devam ediyor olması. Ayrıca telc sınavları her yaş grubuna göre ayrı olarak ve uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

telc Medizin FSP sınavı ise Türkiye’de değil, tüm dünyada sadece belli başlı sınav merkezlerinde yapılıyor. Tıp Almanca’sı bilgisini sertifikalandırmak ve Almanya’da doktor olarak çalışmak isteyen Türkiye’den ve çevre ülkelerden tıp doktorları da DAS Akademie’de düzenlenen telc Medizin FSP sınavına bu sebeple büyük ilgi gösteriyor.

telc sınavları ile ilgili DAS Akademie’den detaylı bilgi almak veya kayıt olmak için burayı tıklayabilirsiniz.

TELC hakkında aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabileceğiniz DAS Akademie telc Bilgi Deposu’nu ziyaret etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Tuba Başer ile Bir telc Röportajı

Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: telc Deutsch Sınavı Hangi Seviyelerde Yapılır?

 

One thought on “DAS Akademie telc Sınavı Bilgi Deposu Yayında!

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: