DAS Akademie Yarıyıl Tatili Özel Ders Programı

Kurulduğu 1998 yılından bu yana İzmir ve Berlin’ de Almanca eğitimi alanında faaliyet gösteren DAS Akademie İzmir Kurs Merkezi, 2016 – 2017 eğitim öğretim dönemi yarıyıl tatili için sunduğu özel ders programını ilan etti.

Özellikle orta öğrenim ve lise öğrencilerine yönelik olarak sunulan paket programda toplam 16 ders saati bire-bir özel Almanca dersi bulunuyor (DAS Akademie özel ders programlarında 1 ders saati 45 dakika olarak işleniyor). Dersler 24 Ocak – 03 Şubat 2017 tarihleri arasında Salı’ dan Cuma’ ya kadar haftada 4 gün olacak şekilde toplam 8 günde tamamlanıyor.

DAS Akademie’ nin öğrenci merkezli hizmet prensipleri gereğince kursiyer 10:00-16:00 saatleri arasında istediği 2 saati belirleyebiliyor.

Programın ücreti ise KDV dahil olmak üzere 800,-TL olarak belirlenmiş. Üstelik anlaşmalı banka kartlarına (İş Bankası, Finansbank, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası) peşin fiyatına 4 taksit imkanı da sunuluyor. Birim özel ders saat fiyatının sadece 50,-TL olduğu bu kurs programı, ücret anlamında da oldukça avantajlı.

Programın içeriği ile ilgili olarak danıştığımız DAS Akademie yetkilileri, programın temel amacının “yarıyıl tatilini değerlendirmek isteyen kursiyerlere, kendi özel istek ve ihtiyaçları doğrultusunda destek sağlamak,” olduğunu belirtiyorlar. Eğitim öncesi yapılan seviye belirleme sınavı ve kapsamlı değerlendirme sayesinde ise, tamamı ile kişiye özel bir müfredat oluşturuluyor ve standart kurs eğitiminin dışında farklı metodlarla eğitimin kalıcılığı sağlanıyor.

DAS Akademie Yarıyıl Tatili Özel Ders Programı ile ilgili detaylı bilgi almak için 0.232.445 10 08 numaralı telefonu arayabilir, DAS Akademie Öğrenci İşleri yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Kurumun internet sayfasına www.das-akademie.com adresi üzerinden ulaşabilir veya [email protected] mail adresini kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Program ile ilgili olarak hazırlanan tanıtım görseli ise şu şekilde:

DAS Akademie Yarıyıl Tatili Özel Ders Programı

DAS Akademie Kimdir?

DAS AKADEMIE, merkezinde Yabancı Dil Olarak Almanca Eğitim Programları olan, yabancı dil eğitimi, tercüme, yayıncılık ve danışmanlık hizmetleri sunan bir eğitim ve hizmet kurumudur.

1998 yılında Berlin / Almanya ve İzmir / Türkiye’ de eşzamanlı olarak faaliyete geçmiş ve o günden bu yana  geçen süre içerisinde alanında bir dünya devi olmayı başarmış bulunmaktadır. Türkiye merkezinde sadece Yabancı Dil Olarak Almanca eğitimine odaklanırken, Berlin merkezinde ise, Yabancı Dil Olarak Almanca, Türkçe, İngilizce ve İspanyolca eğitimlerini Avrupa Birliği Dil Standartları doğrultusunda ve en yüksek kalitede düzenlemektedir. Kurum, telc Türkiye sınav merkezi ve aynı zamanda fadaf üyesidir.

Kurumun çokuluslu kadrosu, Almanya’ da ve Türkiye’ de dil eğitim kampları düzenlemekte ve her yıl yüzlerce gence hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim ve kültür deneyimi yaşatmaktadır.

Masaüstü ve dijital yayıncılık konularında eşsiz çözümler üreten kurum, bu bağlamda minticity.com ve galaxyenglish.com adresli internet portallarında online dil eğitim programları sunmaktadır.

DAS AKADEMIE yurt dışı eğitim danışmanlığı departmanı, Almanya’ da üniversite okumak isteyen gençlere yol gösteriyor, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bireysel danışmanlık hizmeti veriyor.

Tüm bu eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, sunduğu profesyonel ve kurumsal tercüme hizmetleri sayesinde diller ve kültürler arasında bir köprü görevi görmekte. DAS AKADEMIE tercüme hizmetleri  hakkında detaylı bilgi www.das-tercume.de adresinden edinilebilir.

40’ ın üzerinde çalışanı, sınıf eğitimi verdiği 10.000’ in üzerinde kursiyeri, internet üzerinden eğitim alan 25.000’ in üzerinde katılımcısı, 1000 m2’ nin üzerinde eğitim alanı, İzmir kurs merkezinde yer alan kütüphanesi, düzenlediği dil kamplarına iştirak eden  500’ ün üzerinde katılımcısı, Almanya’ da üniversite eğitimi konusunda destek verdiği yüzlerce öğrenci ile  yeniliklerin kurumu olmanın haklı gururunu yaşamakta olan kurum herkesi tanışmaya çağırıyor ve ekliyor:

“Herşey tanışmakla başlar…”

 

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: