DAS Akademie’den İki Yeni Almanca Kurs Programı!

DAS Akademie’de 2020-2021 Güz döneminde iki yeni Almanca kurs programı başlıyor! TestDaF Online Hazırlık Kursu ve telc FSP Online Hazırlık Kursu. Sınavlara girecek öğrenciler için DAS Akademie kalitesiyle eğitim almak için kaçırılmayacak bir fırsat!

TestDaF Online Almanca Kurs Programı

TestDaF-hazırlık-kursu

Yeni kurs programlarından ilki TestDaF online hazırlık kursları. Kurs detayları şu şekilde:

Başlangıç Tarihi:10 Ekim 2020

Toplamda 60 ders saati (1 ders saati 50 dk.)

Ders Günleri: Cumartesi ve Pazar

Ders Saatleri: 09.00 – 12.00

Kurs Ücreti: 1850 TL

TestDaF kursu ile seviyeniz doğrultusunda, sınava yönelik çalışmalar yapılır. Hazırlık kursunda sınavın bölümlerine dair dersler ve uygulanan pratikler ile sınavda başarılı olma ihtimaliniz yükselir. Ayrıca uygulanan modelltest’ler ile birlikte, sınavın nasıl gerçekleştiğine dair bilgi sahibi olur, kendi çalışmalarınızı ve pratiklerinizi de bu yönde düzenleyebilirsiniz. TestDaF, Avrupa Birliği Dil Standartları doğrultusunda A1-C2 arasındaki tüm basamakları kapsar. Dört bölümden oluşan sınavı başarı ile tamamladığınız takdirde alacağınız sertifika, Almanya’daki neredeyse bütün yüksek öğrenim kurumlarında geçerlidir.

TestDaF Online Almanca Kurs Programı ile ilgili detaylı bilgi almak veya kayıt olmak için DAS Akademie ile iletişime geçebilirsiniz.

telc FSP Online Hazırlık Kursları

Yeni Almanca kurs programlarından ikincisi ise telc FSP Online Hazırlık Kursu! Kursun detayları ise şu şekilde:

Kurs Başlangıç Tarihi: 24 Ekim 2020

Ders günleri: Cumartesi & Pazar

Ders Saatleri: 09.00 – 13.00

Kurs Süresi: 12 Hafta (Toplam 96 Ders Saati)

Kurs Ücreti: 8.190 TL

*telc FSP Sınavına DAS Akademie Bünyesinde Katılacak Olan Adaylara Kurs Ücreti: 7.900 TL

telc FSP sınavını da yapan kurum olarak DAS Akademie, sözlü sınavda yaklaşık olarak neler sorulacağına dair deneyim sahibi. Sınava yönelik çalışmalar yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir kurs programı. Ayrıca kurs programında telc’in kendi sınav hazırlık kitapları kullanılıyor. Hem eksiklerini tespit edip bire bir ilgi imkanı isteyen, hem de FSP formatına ağırlık vererek seviyesini daha üst düzeylere çıkarmak isteyenler için hazırlanan bu kurs programına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için  burayı tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Tuba Başer ile Bir telc Röportajı

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: