DAS Zeitung’u Artık Bundle Üzerinden Takip Edebilirsiniz!

DAS Zeitung okuyucuları artık yazılarımızı Bundle uygulaması üzerinden de takip edebilecek. Eğer Bundle kullanıcısı değilseniz, tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize indirmek ve arama kısmına “DAS Zeitung” yazmak! Kaynaklar bölümünde bizi bulabilir ve takip edebilirsiniz. Eğer bir kullanıcı iseniz de, bizi nasıl bulacağınızı biliyorsunuz!

Bundle uygulamasını Android cihazınıza indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bundle uygulamasını IOS cihazınıza indirmek içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Dwarf Planet Ajansı tarafından Türkiye/İstanbul’da geliştirilen uygulamanın güncel olarak 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı var. Aylık 240.000’den fazla habere ulaşmanıza imkan sağlar.

Bundle uygulaması birden çok haber kaynağını takip etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. İçeriğinde, gazeteler, dergiler, teknoloji, spor ve kültür-sanat gibi internet sitelerini de barındıran uygulama ile kendi haber akışınızı oluşturabilir ve hem gündemi takip edip hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamayı tercih etmemizin sebeplerinden biri de kullanıcı dostu arayüzü ve yazılımsal başarısı. Çok basit bir arayüzle, sizi hiç zorlamayacak ve ilginizi çekebilecek diğer içerikleri de sizinle buluşturacaktır.

2016 Webrazzi Ödülleri’nde kullanıcılar tarafından seçilen en iyi 3 mobil uygulamadan biri olan uygulama, Google Play ve AppStore tarafından da birçok övgüye layık görülmüştür.

DAS Zeitung’daki yenilikleri takip etmek için bültene abone olabilirsiniz!

 

%d blogcu bunu beğendi: