GAMFED TÜRKİYE 2. İSTANBUL ETKİNLİĞİ

GamFed Türkiye tarafından, Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde 3 Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek organizasyon, oyun ve oyunlaştırma konusunda deneyimlerini paylaşmak ve yeni bilgiler edinmek isteyen profesyonellere bir vizyon sunmayı hedefliyor.

GAMFED TÜRKİYE 2. İSTANBUL ETKİNLİĞİ 3 HAZİRAN 2018 TARİHİNDE !
OYUNU CİDDİYE ALANLAR BU ETKİNLİKTE OLACAK…

GamFed Türkiye tarafından, Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde 3 Haziran tarihinde düzenlenecek organizasyon, oyun ve oyunlaştırma konusunda deneyimlerini paylaşmak ve yeni bilgiler edinmek isteyen profesyonellere bir vizyon sunmayı hedefliyor.

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu Türkiye ayağı organizasyonu ile bu yıl İkincisi düzenlenecek çeşitli sektörlerden yerli ve yabancı uzman konuşmacıların sunumlarıyla katılımcılar arasında deneyim ve bilgi paylaşım platformu oluşturacak GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu istanbul Etkinliği, 3 Haziran 2018 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek.

Oyun, oyunlaştırma ve iş dünyasındaki arttırılmış gerçeklik gibi yeni nesil uygulamaları kapsayan, uluslararası sunumlar, atölye çalışmaları ve fuaye alanında yerini alacak oyuna gönül vermiş kurumları içinde barındıran yeni nesil etkinlikler, oyunlaştırmaya ilgi duyan tüm katılımcılara yeni bir vizyon sunmayı hedefliyor.

Alanında uzman kişilerin oyunlaştırma konusundaki uygulamaları anlatacağı etkinliğin bu sene ana teması “Oyunun Yeni Normları”. Sabah seansında keynote konuşmacılar paylaşımını yaparken, öğleden sonra “Türkiye’de Oyunlaştırma”, “Oyunlaştırma ve Yeni Teknolojiler”, “Eğitimde Oyunlaştırma”, “Oyunlaştırma ile Girişimcilik”, “Oyunlaştırma Ürünlerinin Dünü, Bugünü ve Geleceği” başlıklı konuların ele alınacağı atölye çalışmaları ve paralel paneller yapılacak. Etkinlikte katılımcılar 20’ye yakın oyunlaştırma firmasının standında projeleri dinleme ve deneyimleme şansı bulacak.

Tüm gün ikramların mevcut olacağı etkinliğin konuşmacıları ve biletleri de oyunlaştırılmış bir kurguyla sunulmuştur. Buna göre konuşmacılar sırayla Nisan ayından itibaren yayınlanmaya başlanacak olup, konuşmacıları öğrenmek isteyen katılımcıların sosyal medya hesaplarını takipte kalmaları gerekiyor. Tam program ise Mayıs ayında açıklanacak.

Oyunlaştırma konusunda bilgi sahibi olmayı isteyen 400 kişinin katılacağı etkinliğin biletleri de oyunlaştırılmış kurgu ile artan şekilde Biletino’da satışa sunulmuştur. Bilet temin etmek için Biletino sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programına www.gamfedturkey.com adresinden erişilebilir.

 

GamFed organizasyonu ana sponsoru Minticity

GamFed 2018 Ana Sponsoru – minticity.com

Bir DAS Akademie hizmeti olan ve alanında dünyada ilk ve tek olma özelliğine sahip, Almanca Eğitim Portalı minticity.com, GamFed organizasyonunun ana sponsorluğunu yapıyor.

Eşsiz Almanca eğitim platformu minticity.com, altyapısında yer alan birçok oyunlaştırma (gamification) uygulaması ile de adından sıklıkla söz ettiriyor. Sizler de Minticity’ nin sunduğu ayrıcalıklı eğitim olanakları ve özellikle Minticity’ ye has oyunlaştırma uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, DAS Akademie’ nin GameFed etkinlik alanındaki standını ziyaret edebilirsiniz.

Minticity hakkında detaylı bilgi için “MINTICITY.com : Almanca eğitiminde bir dönüm noktası” başlıklı DAS Zeitung makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: