MintiDate 2021 Başlıyor!

DAS Akademie tarafından sunulan, İnteraktif Almanca Öğrenme Platformu Minticity tarafından hazırlanan, Almanca camiasının en büyük etkinliği MintiDate 2021 için geri sayım başladı!

MintiDate organizasyonu bu yıl 10 Nisan 2021 tarihinde, saat 11.30’da başlıyor!

2014 yılından beri düzenlenen MintiDate etkinliği, bu yıl 2. kez online olarak düzenlenecek olup, DAS Akademie ve Minticity ekipleri tarafından sizlere özel hazırlanan muhteşem içerikleri mutlaka görmelisiniz!

Seminer, panel ve düzenlenecek workshoplar ile eğlenceli ve bir o kadar da eğitici geçecek etkinlik için detaylı etkinlik programını ve önceki MintiDate etkinliklerinden unutulmaz görüntülerin tamamını internet sitesinde inceleyebilirsiniz!

MintiDate için hazırlanan, etkinlik programını ve önceki MintiDate etkinliklerinden video ve fotoğrafları da bulabileceğiniz internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz!

Almanca öğretmenlerine özel MintiDate 2021’e katılmak için tek yapmanız gereken, internet sitesini ziyaret ederek katılım formunu doldurmak! İnternet sitesine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz!

Bu yazıyı sevdiyseniz bunlara da göz atabilirsiniz: Türkiye’ nin en büyük Almanca etkinliği Mintidate organizasyonu

%d blogcu bunu beğendi: