Online Almanca Kursları Yaz Dönemine Başladı!

DAS Akademie’de 2020 Yaz Dönemi Online Almanca Kursları başlıyor! Hem standart hem de yoğun online kurslarla bu yaz Almanca öğrenmeye başlamak için kaçırılmayacak fırsat sizleri bekliyor.

Yaz ayları Almanca  öğrenmeye başlamak için her zaman mükemmel zaman olmuştur. Özellikle öğrenciler için yaz tatili kendilerini geliştirmek ve geleceğine yatırım yapmak için büyük bir fırsat sayılabilir. Yeni bir dil öğrenmek her zaman yeni bir dünyanın kapılarını açmaktır. Eminiz ki, Almanca öğrenmeye başlamak da sizin için bu yeni dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Her yaz olduğu gibi bu yaz da, DAS Akademie 2020 Yaz Dönemi Almanca Kursları hem yoğun programla hem de standart programla sizlerle. Yaz döneminde büyük rağbet gören yoğun online Almanca kurslar öğrencilere hem zaman avantajı hem de daha etkili bir öğrenim imkânı sunuyor.

Haftanın dört günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) yoğun kurs programımız ve haftanın iki günü standart kurs programlarımızdan dilediğiniz birini seçebilirsiniz. Online olarak sınıf öğretmenleriniz tarafından 48 ders saati (B2 seviyesi ve üstü için 54 ders saati) süren yoğun programlarla hem öğrendiklerinizi unutmadan, hem de kısa bir sürede Almanca öğrenebilirsiniz.

Siz de Yaz Dönemi Online Almanca Kurslarına buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Yaz dönemi Online Almanca kursları hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.

Neden Almanca öğrenmeliyim diyorsanız bu yazı da ilginizi çekebilir.

2020-yaz-almanca-kursu-1 2020-yaz-almanca-kursu-2 2020-yaz-almanca-kursu-2

%d blogcu bunu beğendi: