TELC İstanbul Sınavları DAS Akademie’de Başlıyor!

DAS akademie Almanca dil eğitiminde uzman kadrosuyla ve verdiği hizmetlere ek olarak, telc İzmir Sınav Merkezi’nde binlerce öğrenciyi sertifikalandırmaya uzun yıllardır başarıyla devam ediyor. 2023 yılı itibariyle başarılarına bir yenisini daha ekleyerek telc İstanbul Sınavları için kayıtları almaya başladı!

DAS Akademie hem öğrencilerini sınava yönelik çalışmalar ile başarıya ulaştırıyor, hem de öğrencilere telc sınavları için rehberlik ediyor. telc İstanbul Sınav merkezi de alanında uzman ve deneyimli sınav sorumluları ve personeli ile hizmet vermeye başlamıştır. telc sertifikası almak isteyenler için güvenle tercih edebilecekleri DAS Akademie telc İstanbul sınav merkezinin sınav programını görmek, detaylı bilgi almak veya kayıt olmak için burayı tıklayarak DAS Akademie internet sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.

telc Sınavları hakkında aklınıza gelecek tüm sorulara cevap bulabileceğiniz DAS Akademie telc Sınavı Bilgi Deposu’nu ziyaret etmek için de burayı tıklayabilirsiniz.

Ayrıca DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları “DAS telc Format- & Prüfungstraining” ile telc sınav formatı ile yakından tanışmak için de burayı tıklayabilirsiniz.

telc-hazırlık-format-kursları-banner

telc Nedir?

Açılımı “The European Language Certificates” olan ve merkezi Frankfurt Bad Homburg’da bulunan telc gGmbh 11 farklı dilde yabancı dil sertifikası vermeye yetkili bir kurumdur. telc, bir kamu kurumu olan Alman Halk Eğitim Birliği (Deutsch – Volkshochschule-Verband) ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Association of Language Testers in Europe (ALTE)’un bir üyesi olan telc aynı zamanda sınavlarını da Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun şekilde hazırlamaktadır.

telc sınavı Avrupa Ortak Dil Kriterleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Hem Avrupa’da hem de Almanya’daki tanınmış üniversiteler tarafından resmen kabul edilmektedir. Avrupa’da, özellikle Almanya’da üniversite okumak isteyenler için bu anlamda telc sınavları büyük kolaylık sağlamaktadır. İş başvurularında telc sertifikasına sahip olmak, dil bilginizi kanıtlayarak başvuru sürecini kolaylaştırır ve size değer katar.

telc İstanbul Sınavları için Neden DAS Akademie’yi tercih etmelisiniz?

Azerbaycan başta olmak üzere, İran, Lübnan, Rusya, Türkmenistan, Suriye, Afganistan gibi pek çok ülkeden katılımcılar telc sınavı için DAS Akademie’ ye başvuruyor. Çevre ülkelerden gelen öğrencilerin DAS Akademie’yi tercih etmelerinin bir diğer sebebi de, telc sınavlarının tüm yıl boyunca düzenli olarak ve kesintisiz bir şekilde devam ediyor olmasıdır. Ayrıca telc sınavları her yaş grubuna göre ayrı olarak ve uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

Neden telc Sınavları?
 • Sınavlar YÖK/ÖSYM tarafından tanınmaktadır bu yüzden YDS sınavına eş değer kabul edilmektedir.
 • Her yaşa uygun sınavlar bulunmaktadır.
 • Dil sertifikaları, üniversite eğitimi ve mesleki alan için dinleme, okuma, konuşma ve yazma alanlarındaki becerilerinizi belgelendirir.
 • Tüm Eğitim-Öğretim döneminde okullara danışma hizmeti sunulmaktadır.
 • Sınavlar Avrupa Ortak Dil Kriterlerini bas alınarak hazırlanmaktadır ve hem Avrupa’da hem de Almanya’daki tanınmış üniversiteler tarafından resmen kabul edilmektedir.
 • Dünya çapında 3.000’den fazla sınav merkezi
 • Gerçek hayattan alınmış sınavlar
 • Esnek sınav tarihleri, kayıt ile sınav arasındaki sürenin kısa olması
 • Sınavların hızlı ve güvenilir biçimde değerlendirilmesi
 • İnternetten indirebildiğiniz ücretsiz deneme sınavları
 • Uygun fiyatlar

 

Bu yazıyı sevdiyseniz bunlar da ilginizi çekebilir: DAS Akademie telc Sınavı Bilgi Deposu Yayında!

%d blogcu bunu beğendi: