telc Sınavı Çevre Ülkelerden Büyük İlgi Görüyor!

telc Sınavlarının tüm dünyada gördüğü ilgi artışına paralel olarak, DAS Akademie’nin yetkili telc Sınav Merkezi olarak yıllardır başarılı bir şekilde sürdürdüğü hizmetler de, her geçen gün daha büyük bir ilgi ile karşılaşıyor. telc Sınavı dünyada 3000’i aşkın sınav merkezinde yapılmakla birlikte, Türkiye’de yapılan telc Sınavı için çoğunluğun tercihi yıllardır DAS Akademie oluyor! Üstelik sadece Türkiye’den katılan adaylar değil, çevre ülkelerden gelen katılımcılar da DAS Akademie’yi tercih ediyorlar.

Azerbaycan başta olmak üzere, İran, Lübnan, Rusya, Türkmenistan, Suriye, Afganistan gibi pek çok ülkeden katılımcılar telc sınavı için DAS Akademie’ye başvuruyor. Çevre ülkelerin bu yoğun ilgisi karşısında DAS Akademie yetkilileri de, gün geçtikçe daha geniş kitlelere hitap ediyor olmaktan dolayı oldukça memnun olduklarını iletiyorlar.

Türkiye’nin ilk telc Trainer’ı ve DAS Akademie Kurs Müdiresi Tuba Başer; telc gGmbH gibi köklü ve başarılı bir kurumu sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede de başarılı bir şekilde temsil etmekten oldukça gurur duyduklarını söylüyor.

Neden telc Sınavı için DAS Akademie tercih ediliyor?

Almanca dil eğitiminde 22 yıldan fazla bir süredir uzman kadrosuyla hizmet veren DAS Akademie, ayrıca telc sınavı için de ayrı programlar ve metotlara sahip. Hem öğrencilerini sınava yönelik çalışmalar ile başarıya ulaştırıyor, hem de öğrencilere telc sınavları için rehberlik ediyor. Kurum, alanında uzman ve deneyimli sınav sorumluları ile, telc sertifikası almak isteyenler için güvenle tercih edebilecekleri bir sınav merkezi konumunda.

telc sınavı Avrupa Ortak Dil Kriterleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Hem Avrupa’da hem de Almanya’daki tanınmış üniversiteler tarafından resmen kabul ediliyor. Avrupa’da, özellikle Almanya’da üniversite okumak isteyenler için bu anlamda telc sınavları büyük kolaylık sağlıyor. İş başvurularında telc sertifikasına sahip olmak, dil bilginizi kanıtlayarak başvuru sürecini kolaylaştırıyor ve size değer katıyor.

Çevre ülkelerden gelen öğrencilerin DAS Akademie’yi tercih etmelerinin bir diğer sebebi de, telc sınavlarının tüm yıl boyunca -pandemi dönemi de dahil olmak üzere- düzenli olarak ve kesintisiz bir şekilde devam ediyor olması. Ayrıca telc sınavları her yaş grubuna göre ayrı olarak ve uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

telc Medizin FSP sınavı ise Türkiye’de değil, tüm dünyada sadece belli başlı sınav merkezlerinde yapılıyor. Tıp Almanca’sı bilgisini sertifikalandırmak ve Almanya’da doktor olarak çalışmak isteyen Türkiye’den ve çevre ülkelerden tıp doktorları da DAS Akademie’de düzenlenen telc Medizin FSP sınavına bu sebeple büyük ilgi gösteriyor.

telc sınavları ile ilgili DAS Akademie’den detaylı bilgi almak veya kayıt olmak için burayı tıklayabilirsiniz.

telc hakkında aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabileceğiniz DAS Akademie telc Bilgi Deposu’nu ziyaret etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Tuba Başer ile Bir telc Röportajı

Bu yazıyı sevdiyseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: telc Deutsch Sınavı Hangi Seviyelerde Yapılır?

5 thoughts on “telc Sınavı Çevre Ülkelerden Büyük İlgi Görüyor!

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: