Yurtdışı Eğitim : Danışmanlık Firmaları Veritabanı

Yurtdışı Eğitim : Danışmanlık Firmaları Veritabanı (İncelemek istediğiniz firmanın adının üstüne tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.)

A&F – Yurtdışında öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da mesleğinde profesyonelleşmek isteyen tüm yaş gruplarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Abay – Yurtdışında öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek veya mesleğinde daha iyi mevkilere gelmek isteyenlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

About – Özellikle ABD, İngiltere ve Kanada’da eğitim hizmetleri konularına odaklanmış, ofisleri İzmir’de bulunan danışmanlık şirketi.

Academix – Work and travel, dil okulları, internship, master, MBA, sertifika, H2B gibi programları Amerika, Avrupa ve Avustralya’daki ülkelerde uygulayan danışmanlık firması.

Accept – Yurtdışında dil okulları, yaz okulları, üniversite ve Amerika’da work and travel programı hakkında danışmanlık sitesi.

Advanceyed – Yurtdışı eğitimin çeşitli alanlarında danışmanlık hizmeti veren ve yabancı ülkelerde bulunan okullarda eğitim görmek isteyen öğrencilere yardımcı olan bir firmadır.

Advis – Yurtdışında dil kursu ve üniversite eğitimi konusunda hizmet vermektedir.

ALES – Yurtdışında eğitim ve eğitim danışmanlığı alanında faaliyet göstermekte olan tecrübeli firmaya ait web sayfasıdır.

Alfa – Dil okulu, yaz okulu, work and travel, au pair, vize danışmanlığı ve yurtdışı eğitim seçenekleri için ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ALS Study – Yurtdışında bir çok ülkede dil okulu, yüksek lisans gibi farklı eğitim seçenekleri sunan danışmanlık firması

Alternatif Yurtdışı Eğitim – Yurtdışında dil eğitimi, lisans, master, work and travel, maaşlı staj programları ile haberler sunmakta.

Anadolu – Makedonya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, Azerbaycan, Kosova, Macaristan, Avusturya gibi ülkelerde eğitim görmek isteyen adaylara hizmet sunan bir danışmanlık firmasıdır.

Area – Yurtdışında dil okulu, üniversite, yüksek lisans, doktora, yaz okulları, sertifika ve diploma programları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Armada Grandee – Work and travel, Internship, PCT, yurtdışı dil okulları, yurtdışı üniversite konusunda hizmet vermektedir.

Ata – Yurtdışı eğitim, work and travel, dil okulu, yaz okulları, üniversite yerleştirme, H2B vizesi, sertifika ve diploma programları, work and holiday gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekte olup yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerle ilgili tüm okul kayıt ve kabul işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Atec – Denizcilik, moda tasarımı gibi konular dahil birçok konuda yurtdışında eğitim almak isteyenlere danışmanlık hizmeti veren site.

Atlas – Yabancı ülkelerde eğitim almak isteyenler için detaylı bilgiler, fiyat listeleri.

Beral – Yurtdışı eğitim konusunda muhtelif hizmetler veren şirketin web sitesi.

Bilimevi – Yurtdışında eğitim olanakları, dil kursları ve sertifika programları, üniversite ve liselere hazırlık, lisans ve lisansüstü dersleri, ücretsiz danışmanlık.

Boğaziçi – Yurtdışında öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da kariyerinde yükselmek isteyen tüm yaş gruplarına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Campus – Work and travel, yurtdışı dil eğitimi, aupair, staj, sertifika programlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Crown – Dil okulları, yurtdışı üniversite eğitimi ve yüksek lisans konularında danışmanlık hizmeti veren firmaya ait internet sitesi.

Conveey – Alman hastane ve sağlık kuruluşları ile Türk sağlık uzmanlarını bir araya getiren kurum, profesyonel ekibi ile, tüm işe alım ve iş başvuru süreçlerinde destek vermektedir.

Delta – Yurtdışı eğitimin çeşitli alanlarında danışmanlık hizmeti sunan ve Muğla bölgesinde faaliyet gösteren firmanın sitesi.

Deren & Koray – Yurtdışında eğitim ve au-pair’lik konularinda genel bilgiler ve ilgili hizmetler.

DjarBulgaristan – Bulgaristan’daki üniversiteler hakkında rehberlik hizmeti veren site.

Duty – Yurtdışında üniversite, dil eğitimi, master, doktora, staj, work and travel ve yaz okulları konusunda hizmet vermekte olan danışmanlık şirketi.

EducationCamp – Londra ve Bursa şubeleriyle faaliyet göstermekte olup yurtdışında eğitim almak isteyen adaylara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Eduvizyon – Yurtdışında eğitim almak isteyenlere danışmanlık hizmeti sağlayan İstanbul merkezli bir firma.

Elt – İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri ile yurtdışı dil eğitimi, work and travel, au pair ve staj konularında rehberlik hizmeti veriyor.

Endless Abroad – Öğrencilere dil okulu, yaz okulu, lisans programları, work&study, work&travel ve staj programları konularında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Euroversity – Özellikle Almanya’da eğitim görmek isteyen adaylara danışmanlık hizmeti sunan yurtdışı eğitim firması.

Experiment (EIL) – Amerika’nin en eski uluslararası eğitim programları düzenleyen kuruluşlarından, Türkiye ve Amerika’da ki okullar ve stajlar konusunda bilgi sunuyor.

EğitimNoktası – Yurtdışında dil okulu, üniversite, yaz okulu ile vize işlemlerinin yapıldığı Eskişehir’de bulunan bir yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezidir.

Firenze – İtalya başta olmak üzere yurtdışında dil eğitimi ve akademik eğitim konularında danışmanlik hizmetleri.

GermanyEdu – Sadece Almanya Üniversiteleri için eğitim danışmanlığı yapan, tek ülkeye odaklı, alanında uzman modüler danışmanlık hizmeti.

GKR – Yaz okulları, yabancı dil eğitimi, sertifika, lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyenler için bir çok ülkede farklı eğitim imkanları sunmakta olan bir danışmanlık firması.

Global – Birçok farklı ülkedeki değişik eğitim programları için 1989 yılından beri danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Global Vizyon – Yurtdışında eğitim almak isteyenler için muhtelif danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hit – Yurtdışındaki dil okullarına, üniversitelere, yüksek lisans programlarına danışmanlık yapan şirketin web sitesi.

Horizon – İstanbul’daki firma lisans, yüksek lisans, dil öğrenimi, au-pair ve demi-pair konularında farklı ülkelerde seçenekler sunmaktadır.

İstanbul Yurtdışı Eğitim – İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Malta’da dil eğitimi, sertifika ve diploma programları, mesleki dil eğitimi, yaz kursları, yaz okulları programları sunmaktadır

Kare Eğitim – Kare Eğitim uzun yıllardır sektör tecrübesi bulunan ve danışmanlık hizmetleri veren bir firmadır.

My Edu Coach – Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrencilerin ve profesyonellerin yurtdışı eğitim süreçlerini deneyimli eğitim danışmanlarıyla gerçekleştirip yurtdışı eğitimin kapılarını açan bir eğitim kurumudur.

Network – Yurtdışında eğitim için yurtdışı dil okulları, üniversite, master, yaz okulu, sertifika gibi eğitim programları için danışmanlık hizmeti veriyor.

Omega – Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı konusunda hizmet vermekte olan Omega Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın resmi web sitesi.

Ottoman Ottoman – İzmir merkezli olarak çalışan ve yurtdışı eğitimin çeşitli alanlarında danışmanlık hizmeti veren firmanın web adresi

OxfordVision – Özellikle İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık yapan şirketin sitesi.

Ozman – ABD başta olmak üzere yurtdışında lise, üniversite, yaz kursları ve au-pair’lik programları.

Pianeta Italia – İtalya’da eğitim almak isteyenler için danışmanlık hizmeti veren site.

Poseidon – Work and Travel, H2B, yurt dışında staj, yaz okulları, üniversite ve master konularında hizmet veren Ankara merkezli firma.

Soho – Özellikle İngiltere’ye yönelik programlar üzerine yoğunlaşan bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketidir.

Study British – İngiltere üniversitelerinde, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi, program seçenekleri, burs imkanları ve başvuru koşulları hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

StudyZONE – 22 yıldır yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmakta ve dünyanın 17 farklı ülkesinden 300’ün üzerinde eğitim kurumunun resmi temsilciliğini yapmaktadır.

Tafe Türkiye – Avustralya’da öğrenim görmek isteyen öğrencilere rehberlik hizmeti veren site.

Talented – Yurt dışında eğitim almak isteyen bireylerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla kurulmuş firma çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Teorem – Ücretsiz danışmanlık hizmetleri kapsamında dil okulu, üniversite, yaz okulu, staj, MBA, sertifika, work and travel ve au-pair programları sunmaktadır.

Théorie – Özellik Fransa ağırlıklı çalışan ve Fransızca dil eğitimi almak isteyenlere danışmanlık veren bir firma.

TrendEdu – Merkezi Londra’da bulunan ve Türkiye’de çeşitli illerde temsilcilikleri olan bir yurtdışı eğitim danışmanlık firması

Troy – Başta work and travel hizmeti sunmakta olup, ilaveten pek çok okulun temsilciliğini yapmakta olan bir yurtdışı eğitim firmasıdır.

Truva – Au-pair hakkında danışmanlık hizmeti veren kurumun sitesi.

Turkuaz – Londra ve İstanbul şubeleriyle; yurtdışında eğitim planlayan öğrencilere danışmanlık hizmeti sunar.

United Towers – Yurtdışında eğitim almak isteyenlere danışmanlık sağlayan bir firma.

Vektör Danışmanlık – 18-30 yaş arası min. Lise Mezunu gençlerin Türkiye’den Almanya ve Avusturya’daki okullara  gönderilmesi ve mesleki eğitim olanaklarına başvurmasını sağlayan bir firma.

West Edu – Muhtelif ülkelerde dil eğitimi ve akademik öğrenim görmek isteyenler için danışmanlık hizmeti veren West Edu’nun yurtdışı eğitim portalı şeklinde dizayn ettiği web sitesi.

West End – Dil eğitimi, lise, sertifika ve diploma programları, iş ingilizcesi, yaz okulu, ücretli-ücretsiz staj, work & travel için danışmanlık hizmeti vermekte olan firma sitesi.

Westline International – Dil okulları, Work and Travel, staj, sertifika, üniversite gibi programlar ile vize işlemleri üzerine danışmanlık hizmeti verir.

World – Yurtdışında bir çok ülkede dil okulu, yüksek lisans gibi farklı eğitim seçenekleri sunan danışmanlık firması

Yero – Work and travel, aupair, staj, dil okulları, lise değişim programları ve yurtdışında eğitim hakkında bilgiler ve danışmanlık hizmetleri.

Yes – Kuzey Amerika, Kanada, Avustralya ve birçok Avrupa ülkesinde eğitim ve au-pair danışmanlığı.

Çds – Yurtdışı eğitim alanında faaliyet gösteren ve yurtdışındaki çeşitli okulların temsilcisi olan bir danışmanlık firması.

Iccp Turkey – Work and Travel, staj, yaz kampları, dil okulları ve tercüme gibi alanlarda danışmanlık hizmeti sunmakta olan yurtdışı eğitim firmasıdır.

Icep World – Uluslararası Kültürel Değişim Programları ile yurtdışında eğitim olanakları sunuyor.

Icsabroad – Yurtdışında eğitim almak isteyenler için danışmanlık hizmeti veren kurumun sitesi.

Ies-Intervega – ABD, Avrupa ve Avustralya’da eğitim almak isteyenler için danışmanlık hizmetleri.

ITEBS – Yurdışı eğitim ile ilgili temel bilgileri içeren ve yurtdışında eğitim almayı planlayan adaylara danışmanlık hizmeti sunan firmanın web sayfasıdır.

 

Veritabanına eklenmesini istediğiniz yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları için, iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: